قدردانی فرماندار ویژه لارستان از حضور مردم در انتخابات ۷ اسفند

علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی از حضور پر شور و شعور مردم شریف لارستان بزرگ در پای صندوق های رای تشکر و قدردانی  نمود.

به گزارش میلاد لارستان؛ در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم مومن،شریف و همیشه در صحنه لارستان بزرگ

سلامتان باد که بار دیگر مردانه  قد برافراشتید  و  با  حضور پرشور خود در  عرصه پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز ۷ اسفند ماه ۹۴ به فرمان رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) لبیک  گفته و همدوش با آحاد مردم میهن اسلامی شکوه سربلندی و سرافرازی را در اندیشه جهانیان به تماشا نشاندید.

درود بر شما که با توکل به خدای بزرگ در آزمونی دیگر، مقتدرانه از آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی و تمامیت این مرزوبوم دفاع کردید.

بدون تردید استقلال، عزت، توسعه  و  آبادانی کشور مرهون مجاهدت خستگی ناپذیر شما مردان وزنانی است که همراه با مردم جای جای کشور پهناور اسلامی ایران با خلق حماسه سیاسی، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به تصویر کشیدید و به دشمنان اثبات نمودید که در سخت ترین شرایط نیز مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی و گوش به فرمان رهبر فرزانه اید.

اینجانب بر خود لازم دانسته تا از شما مردم شریف منطقه لارستان بزرگ، ائمه محترم جمعه و جماعات، کاندیداهای محترم ، نیروهای فداکار امنیتی،نظامی و انتظامی،دستگاه محترم قضایی، نمایندگان فرماندار و اعضاء شعب اخذ رای،اعضاء محترم هیأت های اجرایی، نظارت، بازرسی، اصحاب رسانه، خبرگزاری ها ، جراید و دیگر عزیزانی که در خلق این حماسه سیاسی نقش مهمی را ایفا نمودید؛ با تمام وجود قدردانی نمایم.

«و ماتوفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب»

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

علی اکبر نجیب زاده

معاون استاندار ، فرماندار ویژه لارستان و رئیس مرکز حوزه انتخابیه لارستان،خنج و گراش

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا