بیانیه جعفرپور خطاب به مردم حوزه انتخابیه

جمشید جعفرپور برگزیده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش در پیامی از تمامی افراد و گروههای تاثیرگذار در این حماسه مردمی  تشکر نمود. متن پیام منتخب مردم به قرار زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قل اللهم مالک الملک توتی الملک من تشاء و تنزع الملک ممن تشاء تعز من تشاء و تذل من تشاء بیدک الخیر انک علی کل شی ء قدیر

با سلام و درود به امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی و سلام و درود به روح پرچمداران وحدت و همبستگی منطقه علمای بزرگوار شیعه و سنی بالاخص حضرات آیات سیدعبدالعلی آیت اللهی و سیدمجتبی موسوی لاری

برگزاری همزمان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باحضور گسترده و چشمگیر مردمی نماد دیگری از حاکمیت مردم سالاری دینی و اتکای نظام مقدس جمهوری اسلامی بر آراء مردم دارد. این حرکت ملی، در حوزه انتخابیه لارستان ، خنج و گراش نیز با مشارکت گسترده مردم در این سه شهرستان برگزار گردید و لحظاتی سرشار از شور، امید و مسئولیت پذیری رقم زد .

جا دارد به نمایندگی از مردم، از تمامی افراد و گروههای تاثیرگذار در این حماسه مردمی بویژه بیت شریف حضرت آیت الله العظمی آیت اللهی و فرزند برومند ایشان ، بیت شریف آیت الله موسوی لاری، حضرت آیت اله سیدحسین نسابه، مدیریت محترم حوزه علمیه لارستان، معتمدین و عناصر متعهد و انقلابی تقدیر و تشکر نمایم.

نتایج انتخابات نشان داد که مردم منطقه فارغ از جناج بندیهای رایج سیاسی ، فرامین مقام معظم رهبری را نصب العین خود را قرار می دهند.

امید آن است مجلس برآمده از رأی ملت در خط اسلام و رهبری درحل معضلات اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی فرهنگی  نقش آفرینی کند و با تصویب قوانین مناسب برای تقویت ساخت درونی اقتصاد کشور و پی ریزی اقتصاد مقاومتی و همچنین پیشگیری از رخنه و نفوذ بیگانگان و تقویت فرهنگ ایرانی ـ اسلامی کارآمدی خود را به نمایش بگذارد.

در حوزه انتخابیه راهبرد اساسی در دوره پیش رو، تداوم آرامش و همدلی بین مناطق و برادری بین مذاهب بوده و برگرفته از تجربه دوره فعلی از توانمندی نیروهای متخصص، متعهد و علاقمند به اعتلای بزرگ (لارستان، خنج و گراش) بصورت گسترده بهره گرفته خواهد شد.
انشاء الله با استفاده از توانمندی مناطق، طرحهای نیمه تمام به ثمر خواهد رسید و طرحهای جدید  مورد نیاز آغاز خواهد شد.

امید فراوان می رود با تغییر اوضاع اقتصادی کشور و بهبود منابع مالی دولت در شرایط پسابرجام، شاهد رشد و شکوفایی کل کشور بوده و شهرستانهای حوزه انتخابیه بر مبنای سند راهبردی توسعه منطقه در ابعاد اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به سوی توسعه و پیشرفت حرکت نمایند.
در پایان ضمن سپاس به درگاه الهی به خاطر اعتماد مجدد مردم به خدمتگزار خود، از همه داوطلبان محترم انتخابات دهمین دوره مجلس در حوزه انتخابیه و هواداران آنها که که با شور و نشاط فضای انتخاباتی را موجب گردیدند و بویژه داوطلبان محترمی که با درک شرایط خاص منطقه ای کریمانه و بزرگورانه انصراف خود را اعلام نمودند صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

جمشید جعفرپور
منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

New Image

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا