پیام نوروزی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه لارستان(همدلی و همزبانی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی)

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی،فرا رسیدن عید باستانی نوروز و سال نو را تبریک گفت. در بخشی از این پیام آمده است: از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم تا در سالی که مزین به نام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل است، بتوانیم با عزمی راسخ و همدلی و همزبانی گامی موثر در راستای تحقق این پیام و خدمت صادقانه به مردمان این دیار برداریم.

به گزارش میلادلارستان  به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان،متن پیام علی اکبر نجیب زاده به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نوروز در انديشه‌ ملت، نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌ای بالاتر و والاتر است، بي‌ترديد انديشه زيباي نوروز، لطف و عنايت الهي بر ملت بزرگ و جهان بشريت و وعده‌ حاکميت زيبايي‌ها، ارزش‌ها و تجلي کمال‌ خواهي و تعالی جويی انسان است.

حرکت، نشاط، مهرورزی و عشق، تجديد ديدار و ارادت و نوشیدن رهاورد نوروز و تحکيم، همبستگي، دل بستگي و زدودن زشتي‌ها، کدورت‌ها و پايه‌گذاري دوستي و محبت ارمغان زيباي آن است.

فراهم‌ کردن زمينه و بستر مناسب براي بهره‌ مندي از طبيعت و مواهب بيکران خداوندی و سير در مظاهر تاريخ و فرهنگ ايران اسلامی، باعث نشاط و طراوت و علاقه‌ی بيش‌تر به ميهن عزيز و تجديد روحيه‌ی خدمت‌گذاری به شهروندان است.

اینجانب فرا رسیدن نوروز باستانی و حلول سال نو را به محضر شریف مردمان نیک سیرت منطقه لارستان بزرگ تبریک و تهنیت و شادباش عرض نموده، آرزوی سالی توام با برکت،بهروزی و توفیق برای هم شهرستانیهای عزیز را خواهانم.

در پایان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم تا در سالی که مزین به نام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل است، بتوانیم با عزمی راسخ و همدلی و همزبانی گامی موثر در راستای تحقق این پیام و خدمت صادقانه به مردمان این دیار برداریم.

انشاء الله

علی اکبر نجیب زاده

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا