جوابیه شورای اسلامی شهر عمادده

به نام آنکه نامش حرز جانهاست

جوابیه شورای اسلامی شهر عمادده

با عرض سلام و ادب خدمت نویسنده محترم نوشته وزین ( نقدی بر عملکرد شورای اسلامی در سال ۹۴ )

در ابتدا لازم می دانم به عنوان مسئول شورای شهر از حسن عنایت و بذل توجه حضرتعالی و مطالعه دقیق و موشکافانه این ویژه نامه تشکر نمایم و خرسندیم که بالاخره عملکرد شورای دوره چهارم به گونه ای برجسته بوده که از نگاه تیز بین حضرتعالی و امثال شما بگذرد و مورد مداقه قرار گیرد و به عبارتی دیگر توسط اشخاص دیده شود و مورد نقد و وارسی قرار گیرد.

ای کاش از همان سطر اول که فرموده اید (( نقد هایی بر محتوای ویژه نامه وارد است )) ،‌آن را بيان می فرمودید تا در شماره بعدی مرتفع گردد .

لازم به ذکراست از ابتدای شروع به فعاليت این شورا و شهرداری با مسئوليت اين جانب و جناب اسکندری سعی اعضای شورا و شهردار محترم بر شفاف سازی بوده و چه در سایت شهرداری که توسط خود شخص بنده پیگیری و به سر منزل مقصود رسید ، و چه در مناسبت ها و جلسات متعدد و چه به صورت بیلان کاری به ارائه گزارش کار و عملکرد خود پرداخته ایم و این امر از دید هیچ یک از شهروندان خوب عمادشهری به دور نبوده و نیست و به یاری حق تا پایان دوره شورایی مان تداوم نیز خواهد داشت .

طرح های عمرانی را فرموده اید که صرفاً به دلیل ارتباط خوب شهردار با شهروندان و خیرین بوده که به گمانم منصفانه قضاوت ننموده اید و اگر برگردیم به کاری های عمرانی انجام شده یا در حال انجام بالاخص طرح های نیمه تمامی که سالیان سال متروک و فراموش شده بود؛ همچون سالن اجتماعات سید محی الدین قتالی – ساختمان شهرداری جنب پاسگاه جدید – پارک جنگلی – سالن چند منظوره امام سجاد (ع) و آسفالت برخی محلات شهر همگی به ضرس قاطع می توان گفت حاصل رفت و آمدهای مکرر عضو محترم شورای شهر جناب آقای جمال عمادی نژاد و نامه نگاری های متوالی شورا با خیر اندیش محترم و نمایندگان ارجمند ایشان بوده است . زیر سازی و آسفالت محله ( کوه گپ ) یکی از آنهاست. اين نكته نيز خالي از لطف نيست كه مهم ترين وظيفه هر شورايي انتخاب شهردار است كه بحمدلله شوراي اين دوره با مشورت  و هم انديشي سران قبايل و ريش سفيدان از بين چند گزينه شهردار اصلح انتخاب گرديد و شوراي شهر در اين مهم نيز سربلند بيرون آمد و كار خود را به درستي انجام داد و موجبات رضايتمندي نسبي شهروندان را فراهم آورد.

عملکرد ما و شهرداری آنچنان که بیان شده در یک راستاست و همگی واقفند که مدیریت شهری متشکل از شورای شهر و شهرداری است که به یاری شهروندان صورت می گیرد . بیلان کاری شورا و شهرداری در ویژه نامه هر دو آمده بود که جهت تنویر افکار عمومی و آگاهي مردم از جزئیات کار و عملکرد شورا به صورت مجزا آورده شد هر چند که برخی کارها چون پیگیریهای مسائل و مشكلات مختلف چندان جزو وظایف شهرداری نیست و بایستي در مقوله ای جدا مطرح می گردید .

در قسمت ساخت و ساز غیر اصولی و نظارت شورا در این زمینه بارها موضوع جلسات مشترک شورا و شهردار بوده و تذکرات لازم داده شده، اما با این وجود شاید به صورت پراکنده مواردی نیز باشد همانگونه که در دوره های قبل نیز وجود داشته و در کلیه شهرها مشاهده می شود؛ با متخلفين طبق ضوابط برخورد شده و پرونده های موجود در کمیسیون ماده ۱۰۰ گواه صدق و مهر تاييدی بر سخن ماست .

البته ناگفته نماند که مجوزهای غیر اصولی و ساخت و ساز های غیر فنی باقی مانده از دوره های قبل و «ندانم» كاري هاي شهردار سابق و تغيير كاربري هاي غيركارشناسي و پرونده هاي ناقص و سردر گم، خیلی بیش از این دوره است که اکثر وقت شهرداری وشورا را به خود اختصاص داده که در صورت تمایل می توان به یکایک موارد آن در جایی خارج از این مبحث اشاره نمود .

برخی از موارد که پیگیری شده منتج به نتیجه نشده است ( تشکیل پرونده صدور اسناد املاک ) به این دلیل بوده که در دوره شهرداری قبلی نقشه utm   تهیه شده که با املاک موجود سطح شهر همخوانی ندارد؛ با وجود هزینه هنگفتی که صرف این کار شده اما کار، غیر اصولی و غیر کارشناسی صورت گرفته است. بنابراين صدور اسناد نیز مستلزم اصلاح مجدد آن و صرف هزینه ای دیگر است؛ آن هم با هماهنگی با بنیاد مسکن و اداره ثبت اسناد در حال مرتفع شدن است . البته پرونده هايي كه در اين مورد مشكلي نداشته مراحل قانوني آن انجام شده يا در حال انجام است.

مورد بعد اینکه هدف از انتشار نشریه مذکور ارائه بیلان کاری شورا و شهرداری است و به صورت کلی از کلیه معتمدین و امام جمعه محترم و …. تشکر شده است و نام هیچ یک از اشخاص به صورت خاص ذکر نشده است و نامه ی ( فدایت شوم ) برای هیچ کس نوشته نشده ، محل آن هم در بیلان کاری و گزارش عملکرد ارگان های رسمی نیست . ان شاء الله در جای مناسب و در مراسم بزرگداشتي از همه عزیزان که تعداد آن ها نیز کم نیست تقدیر و تشکر خواهد شد هر چند آنها نیازی به آن ندارند .

هر کس کاری جهت عمران و‌ آبادانی شهر خود و برای رضای خدا عملی انجام دهد ، نیاز به تشکر ندارد و در وهله اول پاداشش را از خداوند عزوجل دريافت مي كند و به این رتبه بندی و درجه بندی (  نقش اول و دوم !!! ) نیازی نیست.

الف – پیگیری بودجه شاه قتال و بنوو : با هماهنگی با برادر بزرگوار سید عباس قتالی پیگیری هایی همچون تماس با رياست فعلي و رياست سابق ميراث فرهنگي شهرستان،مسئول تقسيم بودجه هاي  استان، فرمانداري ويژه و .. صورت گرفت. همچنان که ذکر شد و در بیلان کاری ضرورتي به بیان جزئیات نیست و سرانجام علت عدم جذب بودجه مزبور برای ما مشخص گردید.

اين حقير در اين جايگاه به عنوان نماينده مردم و مسئول كارهاي شورا و شهرداري بر خود واجب مي دانم در برابر اين چنين تفكرات و ناديده گرفتن زحمات شهردار و اعضاي شوراي شهر و خدمتگزاران مخلص كه به قول دوستمان آن هم كاركردن در شهري چون عمادده كه با ناهمگوني جمعيتي و موارد فراوان ديگر با هزاران استرس و حرف و حديث همراه است، ساكت ننشسته و از آن دفاع خواهم كرد.

ب- جهت شرکت در جشنواره باغ نشاط چند روز قبل از برگزاری جلسه ای در محل دفتر شورا برای هماهنگی و حضور فعال شهر با حضور اعضای شورا و برادران ارجمند محمد حیدری – محمد دوزنده و شیخ حیدر رحمانپور تشکیل شد که از آقای دانشور نیز دعوت بعمل آمد اما تشریف نیاوردند. در این جلسه هماهنگی ها صورت گرفت و هر کدام از عزیزان قبول زحمت فرمودند و بالاخره در جشنواره حضور داشتیم و به ياري حق و همكاري دوستان غرفه عمادشهر از دیگر غرفه ها متمایز و متفاوت بود و نقش اول و دومی !! در کار نبود و افتخاری بود برای شهر و کلیه شهروندان؛ كار شورايي و كار گروهي نيازمند رتبه بندي و نقش آفريني نيست كه ما بياييم افراد را به نقش اول و نقش دوم تقسيم كنيم.زيبايي كارگروهي و حركت جمعي به اين است؛« يد الله مع الجماعه »

ج- پیگیری راه اندازی شبکه دیجیتال نیز از سال ۹۳ بنابه ضرورت و اهميت موضوع در دستور کار شورا قرار گرفت و نامه نگاری های متعدد و مراجعات حضوری به صدا و سیمای مرکز فارس انجام گردید و مسلماً قبل از حضور ارزشمند بخشدار محترم جناب آقای آزادی بوده هرچند که پس از حضور بخشداری اقدامات و پیگیری های آن جهت تسهیل و تسریع در کار بر هیچ کس پوشیده نیست .

برادر ارجمند و استاد گرانقدرمان علي فلاحت كه ما ايشان را بازوي توانمند شوراي اين دوره مي دانيم، نیز همگان واقف اند که سالیان سال متولی ماهواره و امور صدا و سیمای شهر هستند و خداوند بدیشان جزای خیر دهد و باز هم «تکرار می کنم» در بیلان کاری چون به صورت فهرست وار و موجز اشاره شده ما به تقدیرات و سپاس ها نپرداخته ایم.

من نمی دانم نویسنده محترم چه اصراری دارند که نقش شورا را در این امور کم رنگ نماید . برادر محترم اگر بیلان کاری ارائه شده جهت افتخار و فخر فروشی به مردم نیست و از این رهگذر ریالی نصیب اعضای شورا نشده و نمی شود و منتظر مرحبا و تحسین و به به و چه چه کسی نیستیم ،‌بلکه اگر کاری صورت گرفته در راستاي انجام وظيفه و صرفاً جهت اطلاع عموم انعکاس داده ایم .

د- بحث همکاری و نشست با فرهنگیان جهت اسکان معلمان غیر بومی نقش این دو برادر عزیز غیر قابل انکار است بله ؛ ولی در این مورد تابستان ۹۴ جناب فلاحت به مکه مکرمه مشرف شده بودند و تشريف نداشتند و در نشست ها با جناب امیری و سید مسعود و اعضای شورا در محل دفتر شورا انجام شد و باز هم عدم ذکر اسامی من باب ایجاز است و نقش اول و دومی در کار نبوده .

ای کاش برخي ها که اینقدر نقش اول و دوم  و دسته بندی افراد به شهروند درجه یک و درجه دو برایشان مهم است در برخی امور نقش اول ایفا   می نمودند .

امسال کارگروه دهه فجر تشکیل شد و کارهای شهرداری و اموری که مربوط به شهرداری بود همچون آذين بندي معابر و نصب پرچم و بنر و … متذكر گردید و به همت كميسيون فرهنگي جهت بزرگداشت این روز ملی ، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی برگزار گردید که با مشارکت ارگان هایی چون آبفا – مرکز بهداشتی درمانی و نمايندگي اداره ورزش و جوانان با استقبال دلگرم کننده و بی نظیر مردم خوب عمادشهر مواجه شد .

در مورد گروه تئاتر آفاق نیز هر زمان که ایشان درخواست مساعدت از شورا و شهرداری نموده بودند ، از این هنرمندان عزیز حمایت(سال ۹۲ و ۹۳) و در سال ۹۴ بنا به دلایلی نامعلوم و تنها به دلیل اینکه یک شب قرار شد جهت دلگرمی این عزیزان بازدیدی از تمرین آنها توسط اعضای شورا صورت گیرد که چون به شب بعد موکول گردید مسئول گروه اعلام نارضایتی نموده و برگزاری آن را لغوكردند . اگر غیر از این است بنده با جان و دل آماده شنیدن جواب هستم .

در ادامه مطلبتان باز هم صحبت از نقش اول نموده اید .

برادر عزیز ، همه نقش اول متعلق به تمامی آنانی که در ذهن مبارک حضرتعالی است ، شما می دانید و امثال شماها نیز خوب می دانند که بنده و اعضای محترم شورا هرگز راضي به قبول نقش نبوده ایم و نا خواسته وارد این عرصه شده ایم و هرگز تمایلی به ایفای نقش اول !! شهر یعنی عضويت شورا نداشته ایم . اما به احترام دستور افراد ذي نفوذ شهر و به پاس رای و تصميم مردم پس از انتخابات با جان و دل همه ناخوشی ها را به جان خریده ایم و در حد توان  وحتي فراتر از آن و به قول دوستمان در حد تجربه و فرصت بدون تبعيض و درجه بندي و قوم گرايي و فراجناحي و فرامذهبي آنچه از دستمان بر آمده انجام داده ایم .

ما بدين در نه پي حشمت و جاه آمده ايم          از بد حادثه اينجا به پناه آمده ايم

اين حقير  در پیشگاه خداوند عزوجل با جرأت می توانم این ادعا را داشته باشم که در دوران شورایی ام تا جایی که توانسته ام از حق شهر و مردم شهر دفاع كرده  وبراي اينكه شايد بتوانم گرهی از مشکل کسی باز کنم از وقت خود ، خانواده ، شغل و كارم زده ام تا جايي كه اكنون مي توانم بگویم با وجود تمامی مشکلات و نواقص شخصیتی که داشته و دارم بین خود و خدای خودم و افراد منصف جامعه دین ام را نسبت به مسئولیتی که بر عهده داشته ام ادا کرده ام . این خصلت تکبر که در وجود برخی از اعضای شورا دوستمان ادعا نموده اند را می توان از شهروندانی که جهت انجام کار به عنوان ارباب رجوع به دفتر شورا مراجعه كرده اند، بپرسید . من همیشه به این معتقدم که بهترین قاضیان مردم اند نه عده ای انگشت شمار که بنا به دلایلی نامعلوم دیگران را متهم نموده ، خود قضاوت می کنند و فوراً حکم صادر می نمایند .(منظور برخي كامنت هاي اين نوشته است)

شما خود به مدت ۶ سال شورا بوده اید و مطمئناً در طول این مدت لااقل یک بار بیلان کاری ارائه داده اید؛ آیا آنچنان که ما را مورد نقد قرار داده اید در آن گزارش با ذكر نام تك تك از کلیه شهروندان تشکر نموده اید؟ آیا در بیلان کاری که شوراهای روستاها و شهرهای مختلف ارائه مي دهند براساس چنین روالی است که شما عرض نموده اید !!!؟

مسلماً هیچ شورایی بدون یاری مردم نمی تواند موفق شود و شورا یعنی مردم و خود بنده بارها چه در صحبت ها و چه در نوشته ها بدان اشاره داشته و شدیداً به امر مشارکت مردم معتقد و باورمندم . اما با اين وجود بر اين هستم كه در همه امور نیاز به مشورت کل يا اكثر مردم نیست اگر چنین بود که دیگر انتخابات شوراها و نمایندگان مردم امری بیهوده به حساب می آمد .

وعده های محقق نشده :

بله اوایل شروع به کار شورا مسابقه مقاله نویسی برگزار شد اما بنا به دلایلی خاص ( ارسال مطالب به ايميل و فعال نشدن ايميل مزبور و … ) شرکت کنندگان و برگزيدگان آن ( ۳ نفر شرکت کننده ) اعلام نشد.

ما بارها جلساتی با معتمدین ، امام جمعه و خود جنابعالی داشته ایم و داریم حال شاید تحت عنوان یاوران شورا نبوده اما یقیناً بر اساس آن فرم های همیاران شورا توزيع در جلسه پرسش  و پاسخ بوده و از افراد در جاهای خاص خود بنا به تخصص و علاقه شان کمک خواسته ایم .

 اگر عضو شورا بوده اید خوب می دانید که وظایف کمیته فرهنگی ، کمیته ورزشی و ….. نیازمند آن نیست که من یا کسی آن را تعریف کند و هر شخصي كه با راي مردم قدم به وادي شورايي مي نهد،با توجه به شركت در جلسات متعدد توجيهي و مطالعه آيين نامه هاي مربوطه به وظايف خود كاملا واقف بوده و نيازمند توضيح و تشريح و تعريف مسئوليت ها توسط رييس شورا نمي باشد.

شهروندان عزیز کما بیش از خصوصیات اخلاقی بنده اطلاع دارند و فکر نکنم انسانی ریا کار و دورو باشم که در جمع جهت رضایت کسی حرفی بزنم که بدان باور نداشته باشم . بله این حقیر توقع بیشتری از عملکرد کمیسیون فرهنگی داشته و دارم ، اما در سال ۹۴ نسبت به ۹۳ خدا را شکر عملکرد بهتری ارائه شد که برخی از موارد به قرار ذیل است ( و جا دارد از جناب آقای درویشی مسئول محترم این کمیسیون تقدیر و تشکر نمایم )

۱- برگزاری همایش طب قرآنی و سلامتی با حضور استاد جمشید خدادادی

۲- شرکت در جشنوار صنایع دستی و گردشگری لارستان

۳- همکاری با مسئولین برگزاری کلاس های تقویتی دبیرستان در تابستان ۹۴

۴- برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور شورا و شهردار و مسئولين ادارات شهر

۵- همکاری با فرهنگیان جهت رفع مشکل کمبود مسکن فرهنگیان غیر بومی

۶- تقدیر از آزاده سر افراز جناب آقاي انجم روز

۷- همکاری با گروه جهادی دانشکده علوم پزشکی

۸- برگزاری همایش کارگاه آموزشی مشاغل خانگی و گیاهان دارویی

۹- برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور سراسری و مدارس نمونه دولتی

۱۰- دعوت از کارشناس روانشناسی و مشاوره جهت سخنرانی برای خانواده ها

۱۱- حمایت از نویسنده طنز پرداز خالو راشد

۱۲- برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه مبارک فجر

۱۳-  همکاری و حضور فعال در المپیاد ورزشی

و بسیاری از موارد که در بیلان کاری ذکر شده است.

اگر در ۶ سال دوره سوم شورایی حضرتعالی کارهای بهتری از این موارد فوق انجام شده ، جهت بهره مندی از تجربیات شما برادر بزرگوار ذکر نمایید تا در یک سال و اندی باقی مانده از مسئولیت شورای دوره چهارم با دیده منت آن را به کار بنديم .

بیلان کاری و فعالیت های کمیسیون ورزشی این دوره شورای اسلامی که با همکاری صمیمانه نمایندگی اداره ورزش و جوانان و مسئولین زحمتکش هئیت فوتبال وهمچنين پيگيري هاي مجدانه جناب محمد راست بالا (مسئول كميسيون ورزشي شورا) انجام شده جهت اطلاع و استحضار شهروندان عزیز فهرست وار بیان می کنیم .

حال خود عزیزان قضاوت کنند که آیا وضعیت آن بسامان است یا به زعم منتقد ارجمند نابسامان ؟!!

۱-شرکت در مسابقات رده جوانان و نونهالان زروان و کسب مقام اول و دوم آن مسابقات

۲- شركت در مسابقات دوستانه نونهالان در شهرستان بستک

۳- شركت در مسابقات دوستانه بزرگسالان در شهرستان بستک

۴- شرکت در مسابقات دوستانه نونهالان گراش

۵- شرکت در مسابقات دوستانه نونهالان فاریاب سنگویه و برد ۴-۸

۶- شرکت در جشنواره بومی – محلی اوز

۷- حضور فعال و مشارکت همه جانبه در المپیاد ورزشی

۸- شروع به کار ورزش بانوان در رشته هاي آیروبیک – والیبال

۹-  شرکت تيم منتخب بانوان در مسابقات والیبال لارستان و كسب مقام

۱۰- شرکت تيم منتخب بانوان در مسابقات چهار جانبه خور

۱۱- شرکت تيم منتخب بانوان در مسابقات دوستانه شهر بیرم

۱۲- شرکت در مسابقات جام رمضان بیرم در رده سنی بزرگسال

۱۳- پیگیری های مستمر مسائل و مشکلات ورزشی با اداره کل ورزش و جوانان و برنامه و بودجه و اداره ورزش و جوانان شهرستان

۱۴- همکاری با مدارس شهرجهت شركت در مسابقات فوتبال زیر ده سال مدارس لارستان و کسب مقام نائب قهرمانی

۱۵- همکاری با مدارس شهرجهت شركت در مسابقات فوتسال مدارس ابتدایی و کسب مقام سوم توسط دانش آموزان مدارس شهر

۱۶-  انتخاب شدن بهترین بازیکن فنی این دوره از میان ۱۵ تیم شرکت کننده مدارس لارستان ( سلیم جعفری )

۱۷- انتخاب سه نفر از بازیکنان برای اعزام تیم منتخب استانی از طرف آموزش و پرورش لارستان

۱۸-  گرفتن وسایل سرمایشی جهت سالن ریاست  جمهوري (۲ عدد کولر ایستاده ۶۰۰۰۰)

۱۹- خرید وسایل و تجهیزات ورزشی به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵۰ ریال با همكاري شوراي شهر و خيرانديشان

۲۰- خریداري تشک ژیمناستیک جهت نونهالان خواهر

۲۱- شرکت در مسابقات فوتسال جوانان در شهرستان لارستان و ….

لازم به ذكر است یکی از مشکلات اساسی در مبحث ورزش مشکل مالی و کمبود نیروی انسانی و نبود بازیکن و … است كه تقريبا اكثر شهرهاي همجوار و منطقه جنوب بدان مبتلا هستند.

اين همه گفتيم ليك اندر بسيچ      بي عنايات خدا هيچيم هيچ

و من الله التوفيق و عليه التكلان

ارديبهشت ۹۵

9 نظر

 1. باسلام
  اعضاي شورا در مورد تخلفات ساختماني گوي سبقت را از همه ربوده اند. رئيس شورا در خياباني كه دو مدرسه و يك مسجد وجود دارد هيچگونه جايي براي عبور عابر پياده باقي نگذاشته تا جايي كه شهرداري به همين دليل نتوانسته جلوي خانه كناري را گرفته و انها هم همينطور و تخلفات ديگر ساختماني مثل ديوار كشي غير اصولي و با سنگ يا حفر چاه در كوچه و ….

  از همه جالب تر و بهتر گرفتن زمين براي آشنايان خود كه فاقد هرگونه شرايطي بوده اند كه در اينجا نيز رئيس و رفيق گرمابه و گلستان شان از همه جلوتر هستند

  و …………………….

 2. سلام
  شورا زحمت كش و محترم و خدا خيرشان دهد.
  ولي من هم خيلي سؤالات در دهنم است؛
  مثلاً
  ١. چرا يكي دو نفر از اعضاء شوراء خانه در شهرك گاوبست گرفته اند. در صورتيكه ساكن عمادده هستند. اين را به دفعات از دوستان گاوبستي شنيده ام كه گلايه مي كنند.
  ٢. چرا خياباني كه به مدرسه ابتدايي دخترانه بالا مي رسد هرگز آسفالت نشد در عوض خيابان كوچك سمت راستي آن كه به خانه ريس محترم شوراء ختم مي شود آسفالت شد؟ در صورتيكه آن خيابان هم عريض تر است هم استاندارتر، هم اينكه چند ساليست زير سازي آن به اتمام رسيده است.
  ٣. چرا شوراء محترم جلو برخي از ساخت و سازهاي غير اصولي را نمي گيرد.
  ووو
  البته من هميشه براي تمامي اعضاء شوراء احترام قائل هستم و شوراء فعلي يكي از بهترين شوراء هاي ادوار عمادده بوده است.
  و من الله توفيق

 3. باسلام
  آقای فتوت ریاست محترم شورا؛
  تمامی زحمات شماتحسین برانگیز! امایک مسئله ذهن بنده رادرگیرکرده که چراهمگی اعضای اعضای شورادم ازوحدت میزننداماموقعی که موسم عمل میرسه کم میارن؟!چرابایدشهرداری تیم فوتبال یافوتسال داشته باشه واعضای تیم فقط ازقشرخاصی باشند؟!چرابایدیکی ازاعضای شورابایدبه خوداجازه دهدبرای اعضای شورای ادوارگذشته درزمینه توزیع آردپاپیچ درست کند؟!آیاشماانتظارداریدمردم عمادده عقب افتاده بااین شرایط باشوراهمکاری کنند؟!شورای کنونی می بایست الگودرتمامی زمینه هاباشه ومردم روجذب کنه نه اینکه باعث تنفروتفرقه بشه.چراانسان گرایی رودنبال میکنید؟همگی مسلمانیم همگی یک خداداریم همگی یک کتاب اسمانی داریم.تبعیض قائل شدن ازخصلت های بدادوارگذشته وکنونی شورای عمادده بوده است.چرامابایداجازه دهیم زمینهای شهری روبامزایده بیگانگان صاحب شوند؟!حداقل ترتیبی انخاذبشه که جوانان صاحب خونه وزمین بشن!آقای فتوت شماهرچقدرهم بخواین رومدرک ارشددانشگاهیتون برایک شهرنوپاتصمیمات مختلف درزمینه های مختلف تصمیم بگیرین بازهم نمیتونیدبحث تبعیض روبذاریدکنار!فقط داریدبه اسم خداو قرآن وپیغمبرخون مردم بی سوادوعقب افتاده عمادده روتوشیشه میکنید.ازتون خواهش میکنم واردسیاست نشیدکه اصلااداره امورشهری روبلدنیستید…امیدوارم حداقل برای حفظ شخصیت کنونی خودتون درمنطقه بیشترازاین باخشونت رفتارنکنید….کارشناس ارشدعمران.ی.م

 4. سلام چرا اطلاعات غلط میدی مثلا در قسمت وعده های محقق نشده من و خیلی از دوستانم فرمها را پر کردیم پس چرا یک جلسه هز ما دعوت نشد البته تا انجای ک من میدون از هیچکی دعوت نشده پس لطف نپیچونید
  در قسمت مسابقه مقاله هم کدام دلیل خاص خوب بگید مردم بدونند
  شفاف جواب بدین و راست باشید کلی گویی و پیچوندن فایده ای نداره

 5. با سلام
  با توجه به کامنتهای دوستان ذکر یک نکته رو ضروری میدونم اونم اینکه شهردارمون الحق کارهای عمرانی زیادی انجام داده که بعضیاش واقعا براش زحمت کشیده و واقعا هم مفید بوده خوشبختانه و خداوند ان شاالله به ایشان و اون دسته از اعضای محترم شورا که پیگیر بودند جزای خیر بده اما اشتباهاتی هم متوجه ایشان و اعضای محترم شورا هست خوب اول تقدیر بعدشم انتقاد هر چیزی سرجای خودش در ادامه کامنت علی در مورد اسفالت خیابان های اصلی یه سوال دارم از شهردار و شورای محترم که اینجا اعلام کردند که اقای جمال تو این. قسمت مجدانه در تلاش بودند خدایش چند بار زیر سازی خیابان مقابل مسجد خاتم الانبیا به محله اسلام اباد دستخوش تغییرات شد تا بلاخره اسفالتش انجام شد و این تغییرات به چه دلیل بود و چه کسی مسول این به احتمال زیاد اشتباهات بود ایا با این همه هزینه که صرف این اشتباهات شد نمیشد خیابان های دیگه رو اسفالت کرد که امروز میگید اسفالتشون به علت نبود بودجه متوقف شده ایا شخص یا اشخاص خاطی حاضر شدند به خاطر تصمیمات اشتباه فنی مهندسی و یا اشتباه در محاسبات انجام شده خسارت بدهند؟ و همچنین زیر سازی خیلی جاهای دیگه که هی زیر سازی شده ولی این زیر سازی ها دوباره خراب شده چون به موقع اسفالت نشده و رها شده

 6. با سلام
  در جواب آقای حسینعلی باید بگم کدوم اشتباه مهندسی کدوم محاسبه رو شما میفرمایید گمون نکنم هیچ یک از دوستان حتی خود آقای شهردار دو واحد مهندسی گذرانده باشند و اگر هم از بیرون کسی اومده باشه که کاملا بعید هستش.
  آقایان شورا شما درست میفرمایید شاید مردم این شهر بدرستی قضاوت نکنند اما شما و شهردار(که نقل تمامی مراسم هستید و مثلا اونجا دارید بودجه از خیر کسب مینمایید و انگیزه ی دیگری توی دعوت کردن شهردار نیست) از صداق مردم دارید سواستفاده میکنید.
  مردم چون شما رو از خود میدونستند خیال میکردند همه چی روبراه میشه ولی قضیه صفرا گزید
  ولی بهرحال شما این مدت مانده را بخوبی پشت سر بگزارید
  کاش میتوانستید روزی از مردم درخواست کنید بیایند سالن و رودررو مشکلاتشون رو بگن وشما وشهردار جوابگو باشید

 7. سلام
  احسنت به حسینعلی وجیغ بنفش.
  آنقدرگرم است بازارمکافات عمل/دیده گربینابودهرروزروزمحشراست

 8. سلام
  شما با خودتون چند چند هستین؟تکلیف با خودتون معلوم نیست شورای عمادده یا عمادشهر؟
  توی ماهنامه هست سالنامه هست اسمش هرچی که هست میگین عمادشهر،شهرداری سردرش عمادده هست ولی توی تموم فرم ها نامه نگاری ها و سربرگ هاش شهرداری عمادشهر
  اینجا هم گفتین جوابیه شورای عمادده
  خودتون دوره هم بشینید تکلیفتون رو باخودتون روشن کنید:))))
  یعنی اسم شماهارو باید توی رکوردهای گینس ثبت کنن

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا