دلاور، بخشدار جدید صحرای باغ امروز در نماز جمعه عمادده

احمد دلاور که به تازگی مسوولیت بخشداری صحرای باغ را به عهده گرفته است در اولین جمعه مسوولیت خود در نماز جمعه امروز عمادده شرکت کرد و بعد از ادای نماز در سخنانی به تشریح خدمات دولت در زمینه های مختلف و نیز بیان خواسته ها و مطالبات به حق اهالی بخش صحرای باغ پرداخت. اهم سخنان دلاور بخشدار جدید صحرای باغ:

اگرچه از تاسیس بخش صحرای باغ بیش از ده، یازده سال نمی گذرد اما این شهر تاریخی ۵۰۰ ساله دارد. (۱)

دولت تدبیر و امید در این مدت عملکرد مثبتی داشته است که از آن میان می توان به کاهش نرخ تورم، طرح تحول نظام سلامت و … اشاره داشت.

ان شاالله در آینده ای نزدیک بتوانیم طرح گازرسانی را در بخش صحرای باغ به اجرا درآوریم.

از دیگر مشکلات بخش تنها جاده مواصلاتی این بخش است که نیاز به تعریض و ترمیم دارد.

طرح خارج کردن بخش از بن بست از طریق جاده آبکنه به عمادده مد نظر است که انشا الله بتوانیم آن را عملی سازیم.

امیدواریم هم چون گذشته مردم در کنار مسوولین در صحنه باشند و به رشد و ترقی منطقه کمک کنند.

(۱): از نکاتی که بخشدار محترم هم در جلسه معارفه خود و هم در سخنرانی بدان اشاره داشتن تاریخ شهر و بخش صحرای باغ می باشد که به نظر می رسد بخشدار محترم در این خصوص به منابع معتبر مراجعه ننموده اند. جهت اطلاع بیش از ۷۰۰ سال از حضور شاه قتال در این شهر می گذرد و پیشینه شهر عمادده و برخی از روستاهای بخش به قبل از اسلام برمی گردد و آثار باستانی متفاوت خود گواه این امر است.

سایت میده چه خبر ضمن تبریک به بخشدار خوش فکر بخش صحرای باغ آمادگی خود را جهت انعکاس اخبار و فعالیت های بخشداری و هر گونه همکاری دیگر اعلام می دارد.

( تصویر خبر مربوط به روز معارفه بخشدار می باشد.)

3 نظر

  1. باسلام
    بخشدارمحترم جناب اقای دلاور
    اگربرای ایرادسخرانی هایتان دریک اجتماع کلی صحبت میفرمودیدفکرکنم خیلی بهتربودتااینکه برین بین قشرخاصی صحبت کنین…اگه ازبدوبخواین اینجوری پیش برین،رفع بن بست وجاده به آبکنه که چه عرض کنم،همون تعریض هم محقق نمیشه…عمادده همیشه بدلیل هم تبعیض قائل شدن ازسوی مسئولین بین مردم ازپیشرفت بازمانده…التماس تفکر

  2. مدیریت محترم سایت لطفااصالت(اهل کجاهستن) وسوابق خدمت بخشدارجدیدرودرسایت قراردهید…باتشکر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا