دیدار و گفتگو بخشدار صحرای باغ در جمع نمازگزاران محله اسلام آباد شهر عمادده

2

احمد دلاور بخشدار جدید صحرای باغ شب گذشته در مسجد سیدالشهدا (ع) محله اسلام آباد شهر عمادده حضور وبعد از نماز مغرب و عشا دیدار و گفتگویی با اهالی خونگرم و ولایتی آن محله داشت.ابتدا روحانی مستقر در شهر عمادده  حضرت حجت الاسلام والمسلمین تقی پور ضمن عرض خیر مقدم و تبریک بیاناتی در خصوص  تقاضای اکثر اهالی ازجمله :تشکیل اتاق فکر و بهره گیری از فرهنگیان و محصلین ، جذب سرمایه گذار ، پیگیری استقرار ادارات ، توجیه و آموزش مردم در مورد منابع طبیعی و محیط زیست ، توسعه امکانات ورزشی و فرهنگی ، توجه بیشتر به روستاهای محروم منطقه ،پیگیری ساخت و تکمیل پمپ بنزین  ، تاسیس آب شیرین کن مرکزی  به ایراد سخنرانی پرداختند.سپس بخشدارصحرای باغ ضمن عرض تشکر و قدردانی از حضور گرم و صمیمی اهالی به وحدت و انسجام منطقه و اهمیت کارها و پیشرفت چشمگیر فعالیت های عمرانی بعد از انقلاب اشاره نمودند . ایشان همچنین پیگیری ویژه جهت اتمام پروژه های نیمه تمام و پروژه های جدید ورزشی ، تفریحی و فرهنگی ، دفاع از جذب بودجه ۲ درصد نفت و گاز منطقه ، ارائه مطالعات دقیق در مورد منطقه و بخصوص عمادده و خارج شدن از بن بست ، جذب جمعیت و مهاجر و ایجاد منطقه گردشگری و توریستی و اهمیت صنعت توریسم، استقرار ادارات در مرکز بخش ، احداث مرکز خیریه و نیک اندیشی در منطقه ، تشکیل اتاق فکر و لزوم بهره گیری از فرهنگیان و جوانان و نبوغ منطقه و دعوت از اساتید حوزه و دانشگاه جهت افزایش تفکر مردم و بازدید محلی و دیدارهای مردمی را به مردم وعده دادند. همچنین از وضعیت فرهنگی و نبود روزنامه ، نشریه و .. ابراز نگرانی داشتندو خواستار همکاری مردم در این خصوص شدند  وی در پایان ضمن پاسخ به سوالات اهالی ، خواستار همکاری و همدلی همه اقشار مردم در خصوص پیشرفت با مسئولین و بخشداری شدند.

http://khabaremadshahr.blogfa.com

3 نظر

 1. باسلام
  بخشدارعزیز
  شمافقط همین مسئله ی ازبن بست دراوردن عمادده وبخش صحراب باغ رواگه پیگیرباشیدودراولویت کاراتون قراربدین همه چی به مراتب حل خواهدشد.به امیدمحقق شدن این وعده….انشاا…که شعارنبوده باشه!

 2. سلام
  واقعاجای تاسف داره که پرسنل شهرداری وقتی توفضای مجازی ازشون شوال میشه جواب که نمیدن به کنار،حتی پست رونمیذارن توسایت که بازدیدکنندگان ببینند!واقعامتاسفم
  ماسوال پرسیدیم ازمون استخدام پیمانی شهرداریهای فارس کی برگزارمیشه کسی پاسخ نداد😢😢😢😢😢😢😢😢

 3. باسلام سایت عمادشهرکه اصلاتاییدنمیکنن متاسفانه
  خدامیدونه فردی که مدیرسایت کردنش چه فکرایی میکنه
  فکرمیکنه هیچ ضعفی ندارن.عزیزمن مردم حق حرف زدن
  دارن.چراشماهمچی رومخفی میکنید؟
  عجب شوراهایی ماداریم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا