مشکلات مددجویان بخش صحرای باغ لارستان بررسی شد

18 DSC01528 DSC01529 DSC01532

مشکلات مددجویان بخش صحرای باغ  طی نشست مدیر کمیته امداد لارستان با مسئولین این بخش بررسی شد. موافقت با راه اندازی مرکز نیکوکاری افتخاری ، بازدید از طرحهای اشتغالزایی، بازدید از منازل مددجویان و … از عمده برنامه های این دیدار بود.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان، هوشنگ دلاور که به دعوت بخشدار صحرای باغ و شورای اسلامی شهر عمادده به اتفاق معاون مشارکتهای مردمی به این بخش سفر کرده بود از موافقت با را ه اندازی مرکز نیکوکاری افتخاری در شهر عمادده خبر داد. این مرکز به درخواست خیرین و معتمدین محلی در دستور کار قرار داشت که در این ماموریت با اختصاص محل اداری مورد توافق قرار گرفت.
در این ماموریت یک ر وزه ضمن برگزاری دو جلسه با حضور بخشدار ، شورای اسلامی ، شهردار و معتمدین محلی ، مشکلات مددجویان این بخش مورد بررسی قرار گرفت و در پایان از طرحهای اشتغالزایی کمیته امداد و منازل مددجویان بازدید به عمل آمد و مشکلات موجود به صورت میدانی مورد بازدید قرار گرفت. سرکشی از روستای گاوبست از توابع این بخش از دیگر برنامه های این سفر یک روزه بود . در این بازدید مقدار ۲۰۰ کیلو گوشت مرغ نیز بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد توزیع گردید.

یک نظر

  1. سلام
    میشه بگیداین طرحهای اشتغالزایی کمیته امدادشامل چی میشن؟!تشکر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا