اعتراف استاندار فارس به غیرکارشناسی بودن مصوبه الحاق به دریا

ostandar-fars1-280x182

افشانی در پاسخ به سئوالی در خصوص الحاق فارس به دریا، تاکید کرد: کل آن منطقه، منطقه حفاظت شده بین المللی بوده است و اگر منطقه اصلاح نشود به درد ما نمی خورد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری شبستان؛ سید محمدعلی افشانی، استاندار فارس ۱شهریور ماه جاری در جمع خبرنگاران با برشمردن برنامه ها و پروژه های مختلف در هفته دولت به نکات مهمی اشاره کرد.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه امنیت روانی از امنیت عمومی بالاتر است، اظهار داشت: احساس امنیت برای شکوفایی استعدادهای استان، یک ضرورت است، امنیت عمومی به پاس خون شهدا و مدیریت رهبری معظم انقلاب و نیروهای مسلح و امنیتی در کشور فعال است.

افشانی در پاسخ به سئوالی در خصوص الحاق فارس به دریا، تاکید کرد: کل آن منطقه، منطقه حفاظت شده بین المللی بوده است، ما به دنبال اتصال به دریا و ساخت اسکله هستیم، اگر منطقه اصلاح نشود به درد ما نمی خورد و اگر تعجیل در کار الحاق انجام نمی شد مسئله تا پایان شهریور به اتمام می رسید.

استاندار فارس همچنین با تاکید بر اینکه افراد آن روستاها علاقه داشتند به فارس ملحق شوند و رفتار ۲ طرف به ویژه هرمزگانی ها زیبا نبود، اضافه کرد: تعویض فرماندار لامرد به خاطر مسئله الحاق نبود.

میلاد لارستان: این سخنان نشان می دهد، مصوبه الحاق استان فارس (لامرد) به دریا که یکی دو سالی است که مورد پافشاری برخی مسئولین است، بدلیل ضربه زدن به یکی از مناطق اکوسیستمی و محیط زیستی مهم کشور، قابل اجرا نیست و طرح آن از سوی افراد ذی نفوذ کاری غیرکارشناسی و بدون در نظر گرفتن منافع ملی و عمومی است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا