آغاز احداث ساختمان خانه بهداشت روستای گاوبست لارستان

%d9%88%d8%ad%d8%af%d8%aa
بمناسبت هفته وحدت ،در مراسمی با حضور جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان ، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، دکتر عباس نصری معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان ،سید احمد قتالی امام جمعه عمادده،احمد دلاور بخشدار صحرای باغ،محمد مظفری و حمید رضا اسدی از دفتر نماینده مردم لارستان، ائمه جمعه و جماعات، تعدادی از مسؤولان شهرستان و قشرهای مختلف مردم روستای گاوبست ،کلنگ احداث ساختمان خانه بهداشت این روستا به زمین زده شد.
فرماندار ویژه لارستان در آیین آغاز ساخت این طرح ضمن تبریک هفته وحدت در سخنانی گفت:وظیفه خود می دانیم که از به روستاها برویم و از نزدیک مسائل و مشکلاتشان را بررسی و پیگیری نماییم و بصورت چهره به چهره درد دل مردم را بشنویم.
جلیل حسنی در ادامه ضمن تشکر از مجموعه دانشکده علوم پزشکی لارستان تصریح کرد: به حمداله این دانشکده ارتباط خوبی را با خیرین منطقه در جهت ساخت فضاهای بهداشتی و درمانی برقرار کرده است که بصورت مشترک ، اقدامات خوبی را در سطح منطقه لارستان انجام می دهند . وی در ادامه خاطر نشان کرد:امیدواریم هر چه سریعتر زیرساخت های این روستا فراهم شود تا روزی برسد که این روستا به یک منطقه گردشگری تبدیل گردد.
معاون استاندار فارس از دهیار روستا آقای چوبکی که به جد پیگیر مسائل و مشکلات مردم روستای گاوبست است؛تقدیر و تشکر کرد. گفتنی است خانه بهداشت روستای گاوبست قرار است در زمینی به مساحت ۵۳۲ مترمربع با زیربنایی به مساحت ۱۰۰ مترمربع بااعتباری بالغ ‌بر یک میلیارد ریال توسط دانشکده علوم پزشکی لارستان ساخته شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا