کلنگ احداث درمانگاه و پانسیون پزشکان در روستای «دشتی» به زمین زده شد

%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%87-%d8%af%d8%b4%d8%aa%db%8c

مناسبت هفته وحدت معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به بخش صحرای باغ رفت و کلنگ احداث  ساختمان درمانگاه و پانسیون پزشکان در روستای دشتی لارستان به زمین زد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته وحدت، جلیل حسنی به‌اتفاق علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، عاطفه رئوفی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، احمد دلاور بخشدار صحرای باغ، محمد مظفری و حمید رضا اسدی از دفتر نماینده مردم لارستان، تعدادی از مسؤولان شهرستان به بخش صحرای باغ رفتند و کلنگ احداث ساختمان درمانگاه و پانسیون پزشکان در روستای دشتی لارستان به زمین زدند.

فرماندار ویژه لارستان در آیین آغاز ساخت این مجموعه ها ضمن تبریک هفته وحدت در سخنانی گفت: تجلی وحدت در این منطقه لارستان همچنان بستر ساز فعالیت های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و غیره در سطح جامعه است.

جلیل حسنی اظهار داشت: خیرین این منطقه براساس آن اهداف خیر خواهانه، حس نوع دوستی و تعلق خاطری که به زادگاه و وطن خود دارند و بخاطر آن اعتقادات دینی و ملی که در وجودشان است، بخشی از سرمایه خود را در راه سلامت افراد جامعه و رفاه و آسایش مردم هزینه می کنند که جای بسی تقدیر  و تشکر را دارد.

وی در ادامه ضمن تشکر از مجموعه دانشکده علوم پزشکی لارستان تصریح کرد: به حمداله این دانشکده  ارتباط خوبی را با خیرین منطقه در جهت ساخت فضاهای بهداشتی و درمانی برقرار کرده است که بصورت مشترک، اقدامات هم شکلی را در سطح منطقه لارستان انجام می دهند.

فرماندار ویژه لارستان ساخت بیش از ۸۰ مراکز خدمات جامع سلامت در روستاهاي لارستان توسط دولت با مشارکت خیرین در سطح کشور بی نظیر دانست و افزود: خدا را شکر که در این منطقه خیرین عزیز پای کار هستند و بایستی جایگاه چنین خیرینی هم حفظ شود و ما باید کاری کنیم که آنها بی انگیزه نشوند چرا که برای ساخت مراکز خدمات جامع سلامت مبالغ کلانی هزینه می شود.

گفتنی است این واحدها قرار است با زیربنایی به مساحت ۶۵۰ مترمربع با اعتباری بالغ‌بر ۷ میلیارد ریال توسط دانشکده علوم پزشکی لارستان با مشارکت ورثه مرحوم عبدالکریم عارف خیر این روستا ساخته شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا